Poznajcie wokalistów 3 edycji projektu „iWojtek”

Szymon „Dudek” Duda 
Szymon pochodzi z Oleśnicy, a jego przygoda z muzyką zaczęła się w wieku nastoletnim. Próbując swoich sił w teatrze, przy spektaklu z muzyką na żywo poczuł, że to tym chce się zajmować. Przez kilka lat szukał swojego brzmienia i działał w wielu projektach. Obecnie można go usłyszeć w projekcie A’port.

 

Magdalena Bobel 
Magdzie muzyka towarzyszyła od dziecka, kiedy to dziadek śpiewał jej piosenki, a później motywował ją do występów kolędowych. Rodzina zaszczepiła w niej pasję do muzyki, którą rozwijała w szkole muzycznej, a następnie na studiach. Śpiewała w kilku zespołach i chórach w Olsztynie, a obecnie jest nauczycielką muzyki.


Łukasz Iciak 
Początki muzycznej drogi Łukasza zaczęły się od gry na fortepianie. Pierwsze nuty poznał na ognisku muzycznym, następnie poznał bluesa dzięki Panu świetnie grającemu na fortepianie i dalej popłynął razem z muzyką. Mając 16 lat dołączył do pierwszego zespołu. Czas płynął, a Łukasz zdobywał nowe muzyczne umiejętności – pisanie, nagrywanie, masterowanie. Przyszedł moment by spróbował swoich umiejętności wokalnych. Dzięki telefonowi, który Łukasz otrzymał od kolegi z propozycją śpiewania – tak zaczęła się jego ścieżka.

 

Magdalena Zozuń 

Od dziecka uwielbiała śpiewać, a muzyka jest u niej „rodzinna”. Od zawsze interesowały ją zajęcia artystyczne – chórki, zajęcia aktorskie oraz wszelkie inne zajęcia dodatkowe związane z muzyką. Magda w wolnych chwilach zajmuje się pisaniem tekstów i grą na gitarze. Twierdzi, że do dziś sąsiedzi wyklinają ją kiedy wchodzi pod prysznic.

Katarzyna Popa znana również jako Leila Fae
Kasia swoją muzyczną drogę zaczęła w wieku szkolnym. Skończyła edukację na skrzypcach w szkole muzycznej w Łodzi, a mając 19 lat wyjechała do Londyny kształcić się na Academy of Contemporary Music. Obecnie komponuje pod pseudonimem artystycznym, produkuje i pisze własne utwory. 

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart