PYTANIA, KTÓRE MOŻESZ MIEĆ W GŁOWIE

Muzyka to nie taśmowa produkcja fabryczna. W muzyce liczą się pozytywne emocje i dobra atmosfera. Gwarantujemy, że z nami będziesz czuć się świetnie, a dobre samopoczucie przełoży się na petardę muzyczną.

Poza powyższym u nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od muzyki, po teksty, produkcję i promocję. Świetna sprawa prawda?

Przede wszystkim, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kochają muzykę tak jak my!

Jesteś solistą/wokalistą? Świetnie. Stworzymy i wyprodukujemy dla Ciebie autorską piosenkę o wspaniałym brzmieniu i w najwyższej jakości.

Masz swój zespół? Też świetnie! Pomożemy Wam w tworzeniu nowych kompozycji, skorygujemy brzmienie, nagramy jak trzeba 🙂

Wyślij do nas swoje demo – formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie ZOSTAŃ NASZĄ GWIAZDĄ.

Wybranym osobom proponujemy współpracę gdzie koszty produkcji muzycznej i promocji będą po naszej stronie. I tak właśnie rodzą się GWIAZDY! 🙂

Jak najbardziej tak. W naszym zespole są ogólnopolskiej sławy inżynierowie dźwięku, którzy wiedzą co zrobić aby piosenka brzmiała DOBRZE!

Zgłoś się do nas a nagrasz swój utwór w profesjonalnym studio muzycznym, a mix i mastering zostawisz fachowcom.

Wszystko zależy od tego w jakim zakresie będziemy współpracować?

Jeśli chcesz tylko wynająć studio i przekazać nam mix i mastering do Twojej piosenki/płyty koszty ustalimy na początku, żebyś wiedział/a na czym stoisz.

Inaczej wygląda kwestia współpracy jeśli chcesz abyśmy byli Twoją wytwórnią muzyczną i reprezentowali Ciebie jako artystę. Wówczas bierzemy Cię pod nasze skrzydła, tworzymy autorskie kompozycje, nagrywamy, wydajemy płytę i promujemy. Koszty są w tym przypadku po naszej stronie.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart